DW. Jowisz - Szklarska Poręba - nocleg, pokoje.

Atrakcje w Szklarskiej Porębie

Nie da się ukryć, że Szklarska Poręba ma opinię miasta rozrywkowego i właśnie to przyciąga największe ilości klientów do niego. Wskazane jest jednak wiedzieć co tak naprawdę konsumentów przyciąga i co tak naprawdę sprawia, że są oni zainteresowani tym miastem. Atrakcje Szklarska Poręba stoją na stosunkowo wysokim poziomie i wychodzę z założenia, że rzeczywiście warto jest je bliżej poznać aby wiedzieć co tak naprawdę może nas w tymże mieście przyciągnąć.

To co zwróciło moją uwagę to przede wszystkim międzynarodowy festiwal rowerowy, który jest organizowany cyklicznie i jednocześnie jest największą imprezą tego typu zarówno w Polsce jak i w środkowej Europie. Nie da się ukryć, że już chociażby z tego powodu każdego roku do Szklarskiej Poręby zjeżdża się masa turystów, którzy w tym wspaniałym przedsięwzięciu chcą uczestniczyć. Oczywiście rozrywka w Szklarskiej Porębie nie ogranicza się w żadnym przypadku do wspomnianego powyżej festiwalu, ponieważ poza nim mamy do wyboru jeszcze mnóstwo imprez, które uprzyjemnią nam pobyt właśnie tam.

Przykładem takowych imprez jest tak zwany weekend z adrenaliną czyli weekend, który polega na promowaniu aktywnego spędzania wolnego czasu. W ramach tej imprezy będziemy mieli dostęp między innymi do jazdy quadem czy też do skoków na bungee. Poza takim wspaniałym weekendem warto sprawdzić tak zwane Grill Party czyli mistrzostwa w przyrządzaniu potraw na grillu. Myślę, że i to będzie w stanie zainteresować wielu z Was i, że będzie to dla Was impuls do tego aby do Szklarskiej Poręby się wybrać.

wersja polska deutsch englishDW. "Jowisz"

ul. Franciszkańska 17
58-580 Szklarska Poręba
tel.: +48.75 7173151
tel.kom: +48.691052302
e-mail: jowisz.wypoczynek@op.pl

Kalendarz rezerwacji
Formularz rezerwacji

Lokalizacja